Våre ansatte

Ole Jørgen Stevik
Rektor

olej.stevik@oya.vgs.no
mob: 909 20 936

Solveig Kimo Løvås
Avdelingsleder Øya videregående skole

solveig.lovas@oya.vgs.no
mob: 412 20 762

Linda Kristin Drage
Avdelingsleder Øya Ungdomsskole

linda@oya.vgs.no
mob: 932 95 049

Tore Sagdahl
Administrasjonsleder

tore@oya.vgs.no
mob: 92237300

Arne Haukås
Driftsleder / HMS leder

arne.haukas@oya.vgs.no
mob: 468 26 771

Bodil Brandsæter
Kjøkkenleder

bodilb@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Lena Holten Skibnes
Helsesøster Melhus kommune

lena.holten.skibnes@melhus.kommune.no
mob: 950 84 182

Tone Birgitte Bjørseth
Rådgiver / informasjonsarbeid

tone@oya.vgs.no
mob: 920 86 343

Jonny Martinussen
Lærer / IT-leder

jm@oya.vgs.no
mob: 472 37 431

Øyvind Ø. Hjellen
Lærer fellesfag / teamleder Vg3S og Påbygg

oyvind@oya.vgs.no
mob: 993 69 569

Hjalmar Hugdal
Lærer / driftsansvarlig jordbruk / teamleder Vg3L

hjalmar.hugdal@oya.vgs.no
mob: 936 36 676

Oddrun Gangås Brønstad
Lærer / teamleder Vg2

ogb@oya.vgs.no
mob: 913 02 472

Gjermund Brønstad
Lærer fellesfag / teamleder Vg1

gjermund@oya.vgs.no
mob: 476 18 940

Håvard Lien
Lærer/ driftsansvarlig storfe

oyahavlie@oya.vgs.no
mob: 48244195

Lisbeth Barlaup Ljøkjell
Internatleder

lisbeth@oya.vgs.no
mob: 926 39 437

Øyvind Andreassen
Lærer/ fellesfag og KRIK

oyaoyvand@oya.vgs.no
mob: 99778347

Maria Backe
Lærer / naturbruk

oyamarbac@oya.vgs.no
mob: 91612034

Arnt Narve Bordal
Lærer / naturbruk

arnt.bordal@oya.vgs.no
mob: 976 51 992

Hans Byfuglien
Lærer / anleggsgartnerfag

hans@oya.vgs.no
mob: 901 69 385

Aud Elisabeth Forseth
Kjøkken / renhold

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Arne Drugli
Lærer / naturbruk / ansv.verksted

arne.drugli@oya.vgs.no
mob: 482 55 799

Ståle Eidem
Lærer/ hund og dyrepleie

oyastaeid@oya.vgs.no
mob: 92088383

Heidi Fossan
Studiekonsulent

mob: Permisjon

Kristin Skjerve Grimstad
Lærer u.skolen / fellesfag

oyakrigri@oya.vgs.no
mob: 41540909

Arild Grønning
Lærer u.skolen / naturbruk

oyaarigro@oya.vgs.no

Bjørg Lidal Gåsvatn
Lærer / landbruk

bjorg.gasvatn@oya.vgs.no
mob: 976 80 702

Anne Aarhoug Hammervik
Lærer / kontormedarbeider

anne.hammervik@oya.vgs.no
mob: 984 23 043

Faafetai L. Haukås
Miljøarbeider / nattevakt

faafetai@oya.vgs.no
mob: 46823386

Einar Heggvik
Miljøarbeider

oyaeinheg@oya.vgs.no

Sanna Marie Helgemo
Lærer / fellesfag

mob: Permisjon

Tine Marie Helgesen
Lærer / ungdomsskolen

oyatinhel@oya.vgs.no
mob: 99114232

Erling Hugdahl
Vaktmester

erling@oya.vgs.no
mob: 986 22 893

Ole Hugdal
Lærer u.skolen / naturbruk

olehug@oya.vgs.no
mob: 99449998

Hans Tore Laache
Lærer / naturbruk og KRIK

htl@oya.vgs.no
mob: 952 07 228

Trygve Leithaug
Lærer u.skolen / realfag / KRIK

trygve@oya.vgs.no
mob: 98449493

Gunn Solveig Bondahl Line
Lærer

oyagunlin@oya.vgs.no

Lkhagvaa Ljøkjell
Kokk

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Arnt Ove Løvås
Lærer / naturbruk

arnt.lovas@oya.vgs.no
mob: 934 23 218

Even Martin Meslo
Lærer / byggfag

even@oya.vgs.no
mob: 476 17 765

Eirik Mongstad
Lærer / realfag

eirik@oya.vgs.no
mob: 926 89 650

Helene Gjertsen Mongstad
Lærer

mob: Permisjon

Astrid Morland
Kjøkken / renhold

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Eirik Movinkel
Lærer

oyaeirmov@oya.vgs.no
mob: 92092041 (Øya-tlf)

Margit Lea Myklebust
Lærer / fremmedspråk

margit.lea.myklebust@oya.vgs.no
mob: 934 01 948

Bendik Løkken Nøstum
Lærer / friluftsliv

bendik@oya.vgs.no
mob: 901 85 596

Ingrid Gangås Opedal
Sosiallærer

ingrid.opedal@oya.vgs.no
mob: 416 45 353

Linn Monica Lilleberre Pedersen
Studiekonsulent

oyalinped@oya.vgs.no
mob: 41625754

Ragna Rofstad
Kokk

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Toril Rogstad
Kjøkken / renhold

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Roselyn Rubio
Kjøkken / renhold

oya@oya.vgs.no
mob: 474 53 389

Erlend Røe
Instruktør / Bygg og anlegg

oyaerlroe@oya.vgs.no
mob: 90726279

Maja Bredland Seehuus
Lærer / hestefag

maja@oya.vgs.no
mob: 993 85 009

Silje Svanholm Skogesal
Lærer u.skolen / realfag

mob: Permisjon

Vibecke Steig
Lærer / hestefag

mob: Permisjon

Christina Marie Stølhaug
Lærer / naturbruk

oyachrsto@oya.vgs.no

Lillian Svartsrød Stevik
Vernepleier / instruktør

lillian.stevik@oya.vgs.no
mob: 415 68 676

Tonje Strøm-Joramo
Instruktør

mob: Permisjon

Arnstein Sugustad
Lærer byggfag

arnstein@oya.vgs.no
mob: 930 43 843

Reidun Sæland
Lærer

oya@oya.vgs.no
mob: 941 39 470

Oddveig Behrentz Tinnen
Lærer u.skolen / rådgiver

oddveig@oya.vgs.no

Linn Vada
Veterinær og lærer / dyrepleie-hund

linn@oya.vgs.no
mob: 957 59 697

Anne Charlotte Westerås
Lærer / naturbruk

mob: Permisjon

Randi Irene Ådnanes
Lærer / fellesfag

mob: Permisjon


Øyakalender
Laster...